TEKNOLOJİYE YÖN VEREN

Hizmetlerimiz

Endüstriyel Pano İmalatı

Argestech Mekatronik, endüstriyel pano imalatı hizmetleri sunmaktadır. Endüstriyel panolar, işletmelerin elektrik dağıtımını ve kontrolünü yönetmelerine yardımcı olan önemli bir bileşendir.

Enerji İzleme ve Veri Toplama

Enerji kullanımını izlemek ve verilerin tamamını toplamak, enerji verimliliğini artırmak ve işletmelerin enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmak için yüksek kritik öneme sahiptir.

Otomasyon ve Mühendislik

Argestech Mekatronik olarak endüstriyel otomasyon hizmetlerimiz, işletmelerin üretim süreçlerini daha verimli kullanmalarını ve maliyetlerini daha uygun hale getirmelerine yardımcı olur.

Makina Revizyonu

Makinaların sürekli ve yoğun kullanımı, zamanla performanslarının düşmesine ve daha sık arıza çıkarmalarına neden olabilir. Makina revizyonu hizmetimiz, bu durumu çözmenin en iyi yoludur.

SCADA Hizmetleri

SCADA sistemlerinin tasarımı, kurulumu ve bakımı konularında hizmetler sunmaktayız. Sistemlerinizi uzaktan izleyip kontrol etmenizi sağlayan güvenilir ve verimli SCADA çözümleri geliştiriyoruz.

Makina Otomasyonu

Endüstriyel süreçlerin daha verimli ve hatasız çalışabilmesi için makina otomasyonu çözümleri sağlıyoruz. Çalışma süreçlerini optimize etme ve üretim hızını artırma konusunda size yardımcı oluyoruz.

Proses Otomasyonu

Proses otomasyonu ile iş süreçlerinizi dijitalleştiriyor, maliyetlerinizi düşürüyor ve verimliliğinizi artırıyoruz. İş süreçlerinizi otomatikleştirerek zaman ve enerji tasarrufu elde etmenizi sağlıyoruz.

Endüstriyel Ürün Satışı

Yüksek kaliteli endüstriyel ürünlerin satışını sağlıyoruz. Güvenilir ve dayanıklı ürünlerimizle, size en uygun maliyetleri sunarak işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için Argestech olarak buradayız.

Enerji Verimliliği Danışmanlığı

Enerji tüketiminizi optimize etme ve işletmenizin enerji verimliliğini artırma konusunda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Sürdürülebilir bir ortam için enerji kullanımınızı azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Enerji Verimliliği Projeleri

Argestech olarak enerji verimliliğini artırmak için firmanıza özel projeler tasarlıyoruz. İşletmenizin enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve enerji maliyetlerini düşürmek için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Makina Bakım ve Servis

Makinelerinizin düzgün çalışmasını sağlamak ve olası arızaları önlemek son derece önemli bir konudur. Argestech profesyonel bakım ve servis ekibimizle firmanıza teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Endüstri 4.0 Çözümleri:

Endüstri 4.0 çözümleri ile işletmenizi dijital dönüşüme hazırlıyoruz. Yapay zeka ve bulut teknolojisi gibi ileri teknolojileri kullanarak işletmenizde en son teknolojileri kullanıp, sizi geleceğe taşıyoruz.

Otomasyon Sistemleri Tasarımı

İşletmenize özel en güncel ve inovatif özellikler sunan otomasyon sistemleri tasarlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak üretim süreçlerinizi daha verimli ve etkili hale getiriyoruz.

Endüstriyel Yazılım Çözümleri

Üretim süreçlerinizi yönetmek ve optimize etmek için endüstriyel yazılım çözümleri sunuyoruz. Argestech yazılım ekibimiz ile en son teknolojiyi kullanarak iş süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz.

Eğitim ve Destek

Müşterilerimize teknik destek ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Yeni teknolojileri ve sistemleri anlama ve kullanma konusunda size yardımcı oluyoruz, böylece işletmenizin en iyi şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

1.

ÖLÇÜMLEME

Çalışmaya dair ölçümlemeler titizlikle proje haline getirilir. Projeleriniz profesyonel ekiplerimizin elinde şekillenecektir.

2.

PROJE AŞAMASI

Ekibimiz planlama sonrası zamanında gelir ve çalışmalara başlar. Tüm materyallerimiz birinci sınıf ürünlerden oluşur.

3.

PROJE TESLİMİ

Tüm süreçlerin ardından projeniz anahtar teslim olarak hazır hale getirilir. Çalışmalarımızın uzun ömürlü olmasını garanti ediyoruz.